#1 2011-01-18 18:34:53

 AldoApache

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 14
Punktów :   
Serwer CC: Exeter
lvl postaci: 33
Gang: Hollow
Nick z Gry: AldoApache

Crime Craft Recenzja i Opis

CrimeCraft to multi-platformowa gra typu TPP MMOG, stworzona przez  Vogster Entertainment na silniku Unreal Engine 3.0. Gra jest utrzymana w gangstersko-amerykańskim stylu. Akcja dzieje się w fikcyjnym Sunrise City.

Gracz wciela się w swoją wirtualną postać by stawić czoła kryminalnemu światu. W grze Poza zwykłymi potyczkami można zagłębić się w ekonomię lub w wytwarzanie przedmiotów które potem można sprzedać. System Craftingu jest tu solidnie rozwinięty i wymaga dużego wkładu czasu i pieniędzy( oczywiście tych wirtualnych) by móc wyrabiać najlepsze przedmioty. Dodatkowo możemy założyć gang lub wstąpić do już istniejącego. Sam gang nie tylko skupia ludzi. Pozwala też na wybudowanie własnej siedziby, skarbca i innych rzeczy. Gangi mogą tworzyć wojny gangów lub uczestniczyć w turniejach które odbywają się codziennie.
Możemy walczyć z prawdziwymi graczami ale również z przeciwnikiem komputerowym.

Trybów rozgrywki jest wiele w CrimeCraft. Od zwykłego deathmatch czy capture the flag po bardziej innowacyjne jak robbery, turf war czy capture the zone. W grze oczywiście można awansować na wyższe poziomy co daje nam nowe skill pointy które możemy przeznaczyć na nowe umiejętności lub rozbudowanie już istniejących. Umiejętności jest dużo np niewidzialność, granaty,miny, odporności wszelkiego rodzaju, premie do kondycji czy np bardziej zaawansowane możliwości ataku daną bronią. Jeżeli chodzi o sam arsenał to też nie jest on ubogi. Pistolety, strzelby, karabiny, granatniki, rakietnice to codzienność.

Dodatkowo gra zapewnia system osiągnięć oraz wyzwań. Kampania także jest w grze jednak tylko pierwszy epizod jest darmowy. Ogólnie gra jest za darmo chociaż oczywiście posiada webshop gdzie można za prawdziwe pieniądze kupić sobie pomoc w walce i grze. Polecam artykuł Ragnara który pokazuje różnice między kontem darmowym i płatnym link :http://www.crimecraftforum.pun.pl/viewtopic.php?id=19

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demetri-forum.pun.pl www.animalworld.pun.pl www.winxclub.pun.pl www.parafia-izabelin.pun.pl www.wsnhid.pun.pl