#1 2011-01-20 17:27:59

 AldoApache

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 14
Punktów :   
Serwer CC: Exeter
lvl postaci: 33
Gang: Hollow
Nick z Gry: AldoApache

Tryby Rozgrywki w CrimeCraft

Przedstawiam listę trybów rozgrywki w Crime Craft. Są podzielone na dwie kategorie i do każdej jest dołączony krótki opis.

TRYBY PVP
Shootout - inaczej SHOT to tryb gdzie dwie drużyny walczą przeciwko sobie. Liczy się która drużyna zabiła więcej ludzi z przeciwnej drużyny.

Riot - w tym trybie każdy jest sam. Wygra ten kto zabije najwięcej przeciwników. Na tym trybie mogą okazionalnie polecieć skrzynie

Robbery - inaczej ROB to tryb gdzie dwie drużyny muszą sobie na zmiane kraść z sejfów pieniądze. Drużyna która na końcu meczu będzie miała więcej pieniędzy wygrywa. Jeśli przed czasem jeden team wykradnie wszystkie pieniądze automatycznie wygrywa.

Turf War - inaczej TURF to tryb drużynowy polegający na przejmowaniu określonych punktów na mapie. Celem trybu jest przejęcie wszystkich punktów na mapie. Jeżeli czas meczu dobiegnie końca wygrywa ta drużyna która ma przejętych więcej punktów.

Snatch na Grab -  w skrócie SnG. Jest to tryb w którym przeciwne drużyny muszą wykraść sobie na wzajem jak najwięcej flag. Jest to kopia popularnego trybu Capture the flag. Wygrywa drużyna która ukradła i doniosłą do swojej bazy najwięcej flag wroga.

Capture the Zone - ten tryb polega na przejęciu jednej z trzech stref i utrzymania jej. Za każdą sekundę utrzymania strefy dostajemy punkty. Wygrywa ta drużyna która nazbierała najwięcej punktów. Co ciekawe w ten tryb można jedyna zagrać na mapie Delosvile i przeważnie limit graczy jest 2x większy niż na innych trybach.


TRYBY PVE

Safe Guard - Polega na tym by razem z drużyną obronić jakiś obiekt. W czasie meczu będą nacierać fale wrogów które trzeba odeprzeć. Dodatkowo w czasie walki może pojawić się kurier ( oznaczony na mini mapie żółtą walizką), który niesie ze sobą skrzynkę 3 poziomu więc warto na niego polować. W tym trybie mogą z przeciwników wypadać pomniejsze skrzynki.

Stockpile - Tryb który polega na zbieraniu wartościowych skrzyń. Na mapie w różnych miejscach są porozrzucane różnego poziomu skrzynie. My musimy przebić się przez wrogów do tych skrzyń. Dodatkowo po zabiciu pewniej ilości  wrogów pojawia na mapie się boss z którego zawsze leci skrzynia trzeciego poziomu.

Headhunt - to tryb w którym musimy na danej mapie odnaleźć bossa i go zlikwidować. Dodatkowo na mapie jest rozmieszczonych kilku innych pomniejszych wrogów z których też lecą wysoko poziomowe skrzynie. Z wrogów także mogą polecieć skrzynie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkm-gra.pun.pl www.fs.pun.pl www.dod-wow.pun.pl www.pocketmonsters.pun.pl www.6brygada.pun.pl